Wysyłka

 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

 
Rodzaj przesyłki

      Przesyłka       dostarczona 1-2 dni po nadaniu

         Przesyłka
       OSTROŻNIE                       1-2 dni po nadaniu
Waga 0-30 kg

9,50 – 13,00 zł

17,00 – 25,00 zł

 

Waga przesyłki (paczki) to suma wag wszystkich przedmiotów w paczce + waga opakowania.

Miejscem sprzedaży jest Repubika Czeska. Wszystkie paczki są kompletowane i pakowane w Republice Czeskiej, skąd są odesyłane do Polski.

MINIMALNY CZAS REALIZACJI zamówień jest 5-8 dni roboczych (nie liczymy piątek,ponieważ w tym dniu paczki nie wysyłamy) od dopisania odpowiedniej kwoty do naszego konta. CZAS REALIZACJI = czas od dopisania odpowiedniej kwoty do naszego konta i doręczenie paczki.

Wysyłka paczki w ciągu  4-5 dni roboczych ( w przypadku braku towaru na magazynie może czas wysyłki trwać nawet 12 dni roboczych) od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.

UWAGA!!! PACZKI NADAWANE SĄ W DNIACH PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK.

 Przesyłki dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku ( w większych miastach, także w soboty) w godzinach od 9 do 18. Jeżeli pracownik kuriera nie zostanie nikogo pod wskazanym adresem pozostawi awizo.

WAŻNE!

Sprawdzenie przesyłki pod kątem uszkodzeń w transporcie:Jeżeli podczas doręczenia zauważysz uszkodzenia paczki  sprawdź zawartość otrzymanej paczki i upewnij się, czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. Jeśli zauważysz jakiekolwiek oznaki uszkodzeń mechanicznych prosimy o sporządzenie wspólnie z kurierem lub pracownikiem poczty protokołu zawierającego: datę zdarzenia, krótki opis uszkodzeń oraz podpis Twój i kuriera lub pracownika poczty. W takim przypadku masz również prawo do odmowy przyjęcia uszkodzonej bądź niekompletnej paczki. Prosimy równiez o niezwłoczne zawiadomienie sklepu CZecholand o zaistniałej sytuacji.

Realizujemy również wysyłki zagraniczne.